Konstrukce

Přípravek

Naše vývojové a konstrukční oddělení pracuje na nejmodernějších pracovních stanicích DELL PRECISION, využívajíc nejúspěšnější strojírenský 3D CAD systém na českém trhu SOLIDWORKS Professional. S pomocí SolidWorksu Vám nabízíme výkonné objemové i plošné modelování, vertikální nástroje pro plechové díly, svařence a formy, práci s neomezeně rozsáhlými sestavami a automatické generování výrobních výkresů.

Pro zefektivnění práce jsme zakoupili také modul SOLIDWORKS COMPOSER, který nám umožní vytvářet snadno produktové manuály, 3D animace, videa, působivé marketingové prezentace, instruktážní návody, simulace procesů a mnoho dalšího. Naše návrhy, myšlenky a výrobky budeme Vam moci prezentovat za výrazně nižší náklady.

Pro simulaci a kontrolu obrábění a pro generování CNC programu využíváme SolidCAM - 3D CAM pro CNC obrábění. S využitím výkonných funkcí SolidCAM v uživatelsky snadno ovladatelném prostředí SolidWorks.

přípravek

Prostřednictvím našeho vývojového a konstrukčního oddělení Vám nabízíme kompletní dohled nad celým projektem.

logo zadání projektu
logo prezentace návrhu řešení přímo u zákazníka
logo výroba
logo kontrolní činnost
logo vyhotovení kompletní dokumentace
logo odvoz na místo určení
logo oživení a předání

 

Kontaktujte nás - rádi Vám poradíme a poskytneme podrobné informace, nabídneme nejvhodnější řešení, termín dodání a samozřejmě vypracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci zdarma.