O společnosti

Vítejte na internetových stránkách společnosti TigTech s.r.o.

Jsme pružnou a dynamicky se rozvíjející společností, která se od začátku působení na trhu zaměřila na svařování kovů.

Firma TigTech s.r.o. vznikla na jaře roku 2011, sídlem společnosti v Opavě – Komárov. Společnost s ručením omezeným je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Krajského obchodního soudu v Ostravě, oddíl C, vložka č. 37250.

Díky neustále se zvyšující poptávce, jsme v prosinci roku 2012 zakoupili nové výrobní prostory v Opavě - Komárově, které přinesou všem zákazníkům mimo jiné i zkvalitnění veškerých služeb.

TigTech s.r.o.

Bohaté zkušenosti

Devizí společnosti jsou zkušenosti našich pracovníků, kteří jsou ve svých oborech profesionály. Profesionálnost je obrazem zkušeností v mezinárodních firmách našich řídících pracovníků.

Naše výrobní činnost se zaměřuje na zakázkové svařování, zámečnictví a kovovýrobu. Kombinací těchto možností jsme využili v oboru výroby jednoúčelových strojů a zařízení dodávaných do běžných prostředí až po potravinářský a chemický průmysl.

Specializace firmy

1. Svařování slitin hliníku a nerezových materiálů metodou TIG/MIG/MAG.

2. Opravy a modifikace hliníkových, ale také i ocelových forem, přípravků a nástrojů určených pro sériovou výrobu přímo u odběratele.

3. Výroba atypických dílů, lehkých a středně těžkých ocelových konstrukcí.

Klademe důraz na kvalitu provedení výrobků, čímž ušetříme čas a více náklady jak náší firmy, tak i koncového odběratele. Výroba je možná dle dodané výkresové dokumentace, představ zákazníka, nebo dle našeho návrhu.